Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Thermometer .
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer 65419
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Thermometer 65419 Decal For Front Of Unit
Item:
#1152414
Technical details
| Manufacturer | Taylor Thermometer |
|---|---|
| Model Number | 65419 |
| Manufacturer Part # | 65419 |
| Height | 4.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Thermometer 65419 Decal For Front Of Unit
$49.29
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Thermometer 65419 Decal For Front Of Unit