$7.71/Box
$11.66
Compare Price
You save
$3.95
(34%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Thermometer .
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer TAP9999N
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Thermometer TAP9999N Haccp Probe Wipes 100/bx
Item:
#1325060
Technical details
| Manufacturer | Taylor Thermometer |
|---|---|
| Model Number | TAP9999N |
| Manufacturer Part # | TAP9999N |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
Taylor Thermometer TAP9999N Haccp Probe Wipes 100/bx
$7.71/Box
$11.66
You save
$3.95
(34%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Thermometer TAP9999N Haccp Probe Wipes 100/bx
