$112.54
$160.21
Compare Price
You save
$47.67
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Thermometer .
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer TS50
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Thermometer TS50 Scale Mechanical 50lb S/s
Item:
#1138705
Technical details
| Manufacturer | Taylor Thermometer |
|---|---|
| Model Number | TS50 |
| Manufacturer Part # | TS50 |
| Height | 9" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 5.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Thermometer TS50 Scale Mechanical 50lb S/s
$112.54
$160.21
You save
$47.67
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Thermometer TS50 Scale Mechanical 50lb S/s
