$15.05
$24.16
Compare Price
You save
$9.11
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Thermometer aftermarket .
- Engineered to match existing Taylor Thermometer units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Taylor Thermometer -WRENCH
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Thermometer -WRENCH Caster Wrench Muti Size
Item:
#1570565
Technical details
| Fits with Manufacturer | Taylor Thermometer |
|---|---|
| Model Number | -WRENCH |
| Manufacturer Part # | -WRENCH |
| Height | 0.25" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Taylor Thermometer -WRENCH Caster Wrench Muti Size
$15.05
$24.16
You save
$9.11
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Thermometer -WRENCH Caster Wrench Muti Size