Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Terry H2O Solutions SED20-5 2x20 5 Micron Sediment Cartridge
Item:
#1761794
Technical details
| Manufacturer | Terry (Middleby) |
|---|---|
| Model Number | SED20-5 |
| Manufacturer Part # | SED20-5 |
| Filter Type | Sediment |
| Micron Rating | 5 Microns |
| Height | 5" |
| Width | 21" |
| Depth | 5" |
| Weight | 5 lbs |
Terry H2O Solutions SED20-5 2x20 5 Micron Sediment Cartridge
About this item
Product Details
Product Details
Terry (Middleby), SED20-5, 2x20 5 Micron Sediment Cartridge