Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Texican Specialaty Products, Inc. TSP112 Wheel Blower 3 3/4"od
Item:
#1181615
Technical details
| Manufacturer | Texican Specialaty Products, Inc. |
|---|---|
| Model Number | TSP112 |
| Manufacturer Part # | TSP112 |
| Height | 2.3" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 0.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Texican Specialaty Products, Inc. TSP112 Wheel Blower 3 3/4"od
$36.81
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Texican Specialaty Products, Inc. TSP112 Wheel Blower 3 3/4"od
