Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Thermalrite 1736 Door Sweep Adjustable 62. 625
Item:
#1524204
Technical details
| Manufacturer | Thermalrite |
|---|---|
| Model Number | 1736 |
| Manufacturer Part # | 1736 |
| Height | 1" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 62.5" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Thermalrite 1736 Door Sweep Adjustable 62. 625
$28.32
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Thermalrite 1736 Door Sweep Adjustable 62. 625