Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 2502
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Thermalrite 2502 Door Gasket
Item:
#1322661
Technical details
| Manufacturer | Thermalrite |
|---|---|
| Model Number | 2502 |
| Manufacturer Part # | 2502 |
| Height | 2" |
| Width | 10" |
| Depth | 36" |
| Weight | 3.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Thermalrite 2502 Door Gasket
$65.40
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Thermalrite 2502 Door Gasket

