Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Thermalrite AX4417 Door Gasket
Item:
#1524438
Technical details
| Manufacturer | Thermalrite |
|---|---|
| Model Number | AX4417 |
| Manufacturer Part # | AX4417 |
| Height | 3.25" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 15.35" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Thermalrite AX4417 Door Gasket
$135.77
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Thermalrite AX4417 Door Gasket