$66.12
$106.11
Compare Price
You save
$39.99
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Thermo Fisher Scientific 301472H01 Compatable Gasket Fits Thermo Fisher
Item:
#2229786
Technical details
| Fits with Manufacturer | Thermo Fisher Scientific |
|---|---|
| Model Number | 301472H01 |
| Manufacturer Part # | 301472H01 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Thermo Fisher Scientific 301472H01 Compatable Gasket Fits Thermo Fisher
$66.12
$106.11
You save
$39.99
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Thermo Fisher Scientific 301472H01 Compatable Gasket Fits Thermo Fisher