Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Thermo Fisher Scientific 311730H01 Drain Tube Heater
Item:
#1472599
Technical details
| Manufacturer | Thermo Fisher Scientific |
|---|---|
| Model Number | 311730H01 |
| Manufacturer Part # | 311730H01 |
| Height | 1" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 5.05" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Thermo Fisher Scientific 311730H01 Drain Tube Heater
About this item
Product Details
Product Details
Thermo Fisher Scientific 311730H01 Drain Tube Heater
