Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 400159
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Thermo Fisher Scientific 400159 Battery Main System
Item:
#1472608
Technical details
| Manufacturer | Thermo Fisher Scientific |
|---|---|
| Model Number | 400159 |
| Manufacturer Part # | 400159 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 4.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Thermo Fisher Scientific 400159 Battery Main System
