Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Thermo Fisher Scientific 98384H01 Power Cartridge Hinge
Item:
#1472713
Technical details
| Manufacturer | Thermo Fisher Scientific |
|---|---|
| Model Number | 98384H01 |
| Manufacturer Part # | 98384H01 |
| Height | 0.05" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 4.45" |
| Weight | 0.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Thermo Fisher Scientific 98384H01 Power Cartridge Hinge
About this item
Product Details
Product Details
Thermo Fisher Scientific 98384H01 Power Cartridge Hinge
