$244.92
$270.22
Compare Price
You save
$25.30
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Thermo Kool 418100 K 1245 Hinge (cam Lift)
Item:
#1203375
Technical details
| Manufacturer | Thermo Kool |
|---|---|
| Model Number | 418100 |
| Manufacturer Part # | 418100 |
| Height | 2.15" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 9.95" |
| Weight | 2.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Thermo Kool 418100 K 1245 Hinge (cam Lift)
$244.92
$270.22
You save
$25.30
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Thermo Kool 418100 K 1245 Hinge (cam Lift)
