$732.46
$1,653.33
Compare Price
You save
$920.87
(56%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Thermo Kool 610600 Modularm Thermo Kool
Item:
#1195017
Technical details
| Manufacturer | Thermo Kool |
|---|---|
| Model Number | 610600 |
| Manufacturer Part # | 610600 |
| Height | 3.8" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 0.92 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Thermo Kool 610600 Modularm Thermo Kool
$732.46
$1,653.33
You save
$920.87
(56%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Thermo Kool 610600 Modularm Thermo Kool
