$72.51
$80.00
Compare Price
You save
$7.49
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Thermo Kool 613300 Frame Heater For Tk34
Item:
#1203121
Technical details
| Manufacturer | Thermo Kool |
|---|---|
| Model Number | 613300 |
| Manufacturer Part # | 613300 |
| Height | 3.1" |
| Width | 5.1" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Thermo Kool 613300 Frame Heater For Tk34
$72.51
$80.00
You save
$7.49
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Thermo Kool 613300 Frame Heater For Tk34
