$108.76
$120.00
Compare Price
You save
$11.24
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Thermo Kool 613800 Frame Heater For Tk30
Item:
#1524379
Technical details
| Manufacturer | Thermo Kool |
|---|---|
| Model Number | 613800 |
| Manufacturer Part # | 613800 |
| Height | 2.65" |
| Width | 6.1" |
| Depth | 9.7" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Thermo Kool 613800 Frame Heater For Tk30
$108.76
$120.00
You save
$11.24
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Thermo Kool 613800 Frame Heater For Tk30
