$629.01
$694.00
Compare Price
You save
$64.99
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Thermo Kool 654901 4 Kason Led Light(11810lct400)
Item:
#1524522
Technical details
| Manufacturer | Thermo Kool |
|---|---|
| Model Number | 654901 |
| Manufacturer Part # | 654901 |
| Height | 3" |
| Width | 5" |
| Depth | 48" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Thermo Kool 654901 4 Kason Led Light(11810lct400)
$629.01
$694.00
You save
$64.99
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Thermo Kool 654901 4 Kason Led Light(11810lct400)