$53.93
$56.00
Compare Price
You save
$2.07
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Thermodyne Foodservice 90629 Pump Connector To Tank (b&g St
Item:
#1524481
Technical details
| Manufacturer | Thermodyne Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 90629 |
| Manufacturer Part # | 90629 |
| Height | 1.6" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 8.2" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Thermodyne Foodservice 90629 Pump Connector To Tank (b&g St
$53.93
$56.00
You save
$2.07
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Thermodyne Foodservice 90629 Pump Connector To Tank (b&g St