Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Thermodyne Foodservice 90658 24v Dc Coil Contactor
Item:
#1524365
Technical details
| Manufacturer | Thermodyne Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 90658 |
| Manufacturer Part # | 90658 |
| Height | 0.9" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Thermodyne Foodservice 90658 24v Dc Coil Contactor