$75.11
$78.00
Compare Price
You save
$2.89
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Thermodyne Foodservice 91171 Pressure Switch Tube Assembly
Item:
#1524367
Technical details
| Manufacturer | Thermodyne Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 91171 |
| Manufacturer Part # | 91171 |
| Height | 0.85" |
| Width | 7.7" |
| Depth | 9.8" |
| Weight | 78 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Thermodyne Foodservice 91171 Pressure Switch Tube Assembly
$75.11
$78.00
You save
$2.89
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Thermodyne Foodservice 91171 Pressure Switch Tube Assembly