Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other -071475
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Thermoplan AG -071475 Spring Green C801
Item:
#1152340
Technical details
| Manufacturer | Thermoplan AG |
|---|---|
| Model Number | -071475 |
| Manufacturer Part # | -071475 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 12" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Thermoplan AG -071475 Spring Green C801
$17.01
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Thermoplan AG -071475 Spring Green C801