KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other -078418
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Thermoplan AG -078418 Switch Rocker Spst On Off
| Manufacturer | Thermoplan AG |
|---|---|
| Model Number | -078418 |
| Manufacturer Part # | -078418 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Thermoplan AG -078418 Color Black, Length 13/16", 21 Mm, Width 9/16", 14 Mm, Amp 4 250 Volt, 8 125 Volt, Terminals 3/16" Tab Terminals, Switch Action On/off, Switch Type Spst
