Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Thermoplan AG 40500.1156 O Ring 9x2
Item:
#1524392
Technical details
| Manufacturer | Thermoplan AG |
|---|---|
| Model Number | 40500.1156 |
| Manufacturer Part # | 40500.1156 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.45" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Thermoplan AG 40500.1156 O Ring 9x2