Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Thermoplan AG -83580 Handle Platen Lift Updated
Item:
#1203667
Technical details
| Manufacturer | Thermoplan AG |
|---|---|
| Model Number | -83580 |
| Manufacturer Part # | -83580 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Thermoplan AG -83580 Handle Platen Lift Updated
$638.59
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Thermoplan AG -83580 Handle Platen Lift Updated