$6.05
$19.60
Compare Price
You save
$13.55
(69%)
Unit price
/
Unavailable
In Stock
Delivery to: by .
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Thunder Group CA3128WH Chef Regalia Aprons 31" X 28" (2) Pocket Bistro Full Length
Item:
#1799558
Technical details
| Manufacturer | Thunder Group |
|---|---|
| Model Number | CA3128WH |
| Manufacturer Part # | CA3128WH |
| Material | Poly/cotton |
| Length | 26" - 29" |
| Color | White |
| Pockets | 2 |
| Width | 30" - 35" |
| Weight | 2.57 lbs |
| UPC | 789313244249 |
Thunder Group CA3128WH Chef Regalia Aprons 31" X 28" (2) Pocket Bistro Full Length
$6.05
$19.60
You save
$13.55
(69%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Thunder Group, CA3128WH, Chef Regalia Aprons, 31" x 28", (2) pocket bistro full length, 65/35 poly/cotton, white

