$3.15
$10.19
Compare Price
You save
$7.04
(69%)
Unit price
/
Unavailable
In Stock
Delivery to: by .
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Thunder Group CA3326BG Chef Regalia Bib Aprons 33" X 26" Full-length With Pocket
Item:
#1799523
10+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Thunder Group |
|---|---|
| Model Number | CA3326BG |
| Manufacturer Part # | CA3326BG |
| Color | Burgundy |
| Length | 26" - 29" |
| Material | Poly/cotton |
| Width | 30" - 35" |
| Weight | 2.02 lbs |
| UPC | 789313243549 |
Thunder Group CA3326BG Chef Regalia Bib Aprons 33" X 26" Full-length With Pocket
$3.15
$10.19
You save
$7.04
(69%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Thunder Group, CA3326BG, Chef Regalia Bib Aprons, 33" x 26", full-length with pocket, 65/35 poly/cotton, burgundy

