$7.84
$25.40
Compare Price
You save
$17.56
(69%)
Unit price
/
Unavailable
In Stock
Delivery to: by .
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Thunder Group PLDB003 Bus Box (380mm) 14-3/8"W X 11-5/8"D X 3-3/8"H 1-compartment
Item:
#315751
Technical details
| Manufacturer | Thunder Group |
|---|---|
| Model Number | PLDB003 |
| Manufacturer Part # | PLDB003 |
| Construction | Plastic |
| Size | 11" X 14" |
| Color | Orange |
| Depth | 3 Inches |
| Type | 1-compartment |
| Height | 3.38" |
| Width | 14.38" |
| Depth | 11.63" |
| Weight | 0.77 lbs |
| UPC | 789313220816 |
Thunder Group PLDB003 Bus Box (380mm) 14-3/8"W X 11-5/8"D X 3-3/8"H 1-compartment
$7.84
$25.40
You save
$17.56
(69%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Thunder Group, PLDB003, Bus Box, (380mm) 14-3/8"W x 11-5/8"D x 3-3/8"H, 1-compartment, durable, plastic (specify color)
