$9.54
$30.88
Compare Price
You save
$21.34
(69%)
Unit price
/
Unavailable
In Stock
Delivery to: by .
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Thunder Group PLDB004 Bus Tray (400mm) 15-1/4"W X 12-1/4"D X 3-3/4"H 1-compartment
Item:
#315752
20+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Thunder Group |
|---|---|
| Model Number | PLDB004 |
| Manufacturer Part # | PLDB004 |
| Size | 12" X 15" |
| Color | Orange |
| Depth | 3 Inches |
| Type | 1-compartment |
| Construction | Plastic |
| Height | 3.75" |
| Width | 15.25" |
| Depth | 12.25" |
| Weight | 0.99 lbs |
| UPC | 789313220915 |
Thunder Group PLDB004 Bus Tray (400mm) 15-1/4"W X 12-1/4"D X 3-3/4"H 1-compartment
$9.54
$30.88
You save
$21.34
(69%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Thunder Group, PLDB004, Bus Tray, (400mm) 15-1/4"W x 12-1/4"D x 3-3/4"H, 1-compartment, durable, plastic (specify color)
