Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Thunder Group PLDB006 Bus Tray (550mm) 19-1/2"W X 15-1/2"D X 5-3/8"H 1-compartment
Item:
#315754
Technical details
| Manufacturer | Thunder Group |
|---|---|
| Model Number | PLDB006 |
| Manufacturer Part # | PLDB006 |
| Type | 1-compartment |
| Size | 15" X 19" |
| Construction | Plastic |
| Depth | 5 Inches |
| Color | Orange |
| Height | 5.38" |
| Width | 19.5" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 1.93 lbs |
| UPC | 789313221110 |
Thunder Group PLDB006 Bus Tray (550mm) 19-1/2"W X 15-1/2"D X 5-3/8"H 1-compartment
About this item
Product Details
Product Details
Thunder Group, PLDB006, Bus Tray, (550mm) 19-1/2"W x 15-1/2"D x 5-3/8"H, 1-compartment, durable, plastic (specify color)
