$80.89
$84.00
Compare Price
You save
$3.11
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Thunderbird ARM-30/40-90 Shifter Shaft
Item:
#1524820
Technical details
| Manufacturer | Thunderbird |
|---|---|
| Model Number | ARM-30/40-90 |
| Manufacturer Part # | ARM-30/40-90 |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 5.35" |
| Weight | 18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Thunderbird ARM-30/40-90 Shifter Shaft
$80.89
$84.00
You save
$3.11
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Thunderbird ARM-30/40-90 Shifter Shaft