Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Thunderbird TB-300E-16-1 Double Gear Stud
Item:
#1524857
Technical details
| Manufacturer | Thunderbird |
|---|---|
| Model Number | TB-300E-16-1 |
| Manufacturer Part # | TB-300E-16-1 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 1.85" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Thunderbird TB-300E-16-1 Double Gear Stud