$31.93
$33.17
Compare Price
You save
$1.24
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Thunderbird TB-400E-7 Plastic Bushing
Item:
#1524877
Technical details
| Manufacturer | Thunderbird |
|---|---|
| Model Number | TB-400E-7 |
| Manufacturer Part # | TB-400E-7 |
| Height | 0.6" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Thunderbird TB-400E-7 Plastic Bushing
$31.93
$33.17
You save
$1.24
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Thunderbird TB-400E-7 Plastic Bushing
