Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 205-0541-001S
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Tidel 205-0541-001S Screen Protector Kit (qty 5)
Item:
#1827885
Technical details
| Manufacturer | Tidel |
|---|---|
| Model Number | 205-0541-001S |
| Manufacturer Part # | 205-0541-001S |
| Height | 0.6" |
| Width | 5.7" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Tidel 205-0541-001S Screen Protector Kit (qty 5)
About this item
Product Details
Product Details
Tidel 205-0541-001S Screen Protector Kit (qty 5)





