Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Tidel 205-2620-661S Hopper Bulk Coin Dispenser Usa/canada
Item:
#1524902
Technical details
| Manufacturer | Tidel |
|---|---|
| Model Number | 205-2620-661S |
| Manufacturer Part # | 205-2620-661S |
| Height | 8.95" |
| Width | 13.4" |
| Depth | 17.95" |
| Weight | 3.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Tidel 205-2620-661S Hopper Bulk Coin Dispenser Usa/canada
About this item
Product Details
Product Details
Tidel 205-2620-661S Hopper Bulk Coin Dispenser Usa/canada
