Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 644-0080-001S
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Tidel 644-0080-001S Touchsreen
Item:
#1827790
Technical details
| Manufacturer | Tidel |
|---|---|
| Model Number | 644-0080-001S |
| Manufacturer Part # | 644-0080-001S |
| Height | 3.1" |
| Width | 8.3" |
| Depth | 9.2" |
| Weight | 0.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Tidel 644-0080-001S Touchsreen





