Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Traulsen .
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen 502-60026-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Traulsen 502-60026-00 Crossrail Exterior Drawer Fram
Item:
#1526479
Technical details
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | 502-60026-00 |
| Manufacturer Part # | 502-60026-00 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 28" |
| Weight | 0.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Traulsen 502-60026-00 Crossrail Exterior Drawer Fram
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen 502-60026-00 Crossrail Exterior Drawer Fram