Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Traulsen .
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen 600-70012-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Traulsen 600-70012-00 Assembly Air Duct 132 W/g
Item:
#1526491
Technical details
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | 600-70012-00 |
| Manufacturer Part # | 600-70012-00 |
| Height | 1.13" |
| Width | 7.9" |
| Depth | 20.1" |
| Weight | 45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Traulsen 600-70012-00 Assembly Air Duct 132 W/g
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen 600-70012-00 Assembly Air Duct 132 W/g
