$140.01
$154.48
Compare Price
You save
$14.47
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Traulsen .
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen 601-60980-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Traulsen 601-60980-00 Wire Shelf Bracket Vps90s Cfa
Item:
#1526384
Technical details
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | 601-60980-00 |
| Manufacturer Part # | 601-60980-00 |
| Height | 5.1" |
| Width | 8.35" |
| Depth | 10.05" |
| Weight | 2.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Traulsen 601-60980-00 Wire Shelf Bracket Vps90s Cfa
$140.01
$154.48
You save
$14.47
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen 601-60980-00 Wire Shelf Bracket Vps90s Cfa