Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Traulsen .
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen 601-61199-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Traulsen 601-61199-00 Lid Inside Panel 48 Prep Top
Item:
#1526493
Technical details
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | 601-61199-00 |
| Manufacturer Part # | 601-61199-00 |
| Height | 0.8" |
| Width | 17" |
| Depth | 45" |
| Weight | 2.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Traulsen 601-61199-00 Lid Inside Panel 48 Prep Top
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen 601-61199-00 Lid Inside Panel 48 Prep Top
