$20.92
$23.08
Compare Price
You save
$2.16
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Traulsen .
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen 701-61258-06
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Traulsen 701-61258-06 Adapter Bar 20.875 X 1.313 Com
Item:
#1526510
Technical details
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | 701-61258-06 |
| Manufacturer Part # | 701-61258-06 |
| Height | 0.4" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 20.75" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Traulsen 701-61258-06 Adapter Bar 20.875 X 1.313 Com
$20.92
$23.08
You save
$2.16
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen 701-61258-06 Adapter Bar 20.875 X 1.313 Com
