Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Traulsen .
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen 701-61444
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Traulsen 701-61444 Adapter Bar 12.875 X 1. 750 Ts0
Item:
#1152679
Technical details
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | 701-61444 |
| Manufacturer Part # | 701-61444 |
| Height | 0.35" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 12.85" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Traulsen 701-61444 Adapter Bar 12.875 X 1. 750 Ts0
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen 701-61444 Adapter Bar 12.875 X 1. 750 Ts0

