$18.44
$29.60
Compare Price
You save
$11.16
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 9504
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Traulsen 9504 Door Gasket
Item:
#1183930
Technical details
| Fits with Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | 9504 |
| Manufacturer Part # | 9504 |
| Height | 2" |
| Width | 9" |
| Depth | 21" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Traulsen 9504 Door Gasket
$18.44
$29.60
You save
$11.16
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen 9504 21-5/8" X 23-5/8", Gray M 5/8" B 1" H 1/2" Dart Mount, Traulsen
