Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Traulsen .
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen CK32
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Traulsen CK32 Kit Six 4 In Stem Casters
Item:
#1841842
Technical details
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | CK32 |
| Manufacturer Part # | CK32 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen CK32 Kit Six 4 In Stem Casters