$233.45
$257.58
Compare Price
You save
$24.13
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Traulsen .
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen G23ACC-SHLF11
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Traulsen G23ACC-SHLF11 1 Epxy Shelf W/pins Clips Righ
Item:
#1526632
Technical details
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | G23ACC-SHLF11 |
| Manufacturer Part # | G23ACC-SHLF11 |
| Height | 3" |
| Width | 29" |
| Depth | 30" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Traulsen G23ACC-SHLF11 1 Epxy Shelf W/pins Clips Righ
$233.45
$257.58
You save
$24.13
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen G23ACC-SHLF11 1 Epxy Shelf W/pins Clips Righ