$323.77
$357.22
Compare Price
You save
$33.45
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Traulsen .
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen LK1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Traulsen LK1 Kit Four Grey Steel Legs Adjus
Item:
#1526635
Technical details
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | LK1 |
| Manufacturer Part # | LK1 |
| Height | 2.5" |
| Width | 7.25" |
| Depth | 7.8" |
| Weight | 4.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Traulsen LK1 Kit Four Grey Steel Legs Adjus
$323.77
$357.22
You save
$33.45
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen LK1 Kit Four Grey Steel Legs Adjus
