$4.64
$5.12
Compare Price
You save
$0.48
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Traulsen .
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen SA-021-36
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Traulsen SA-021-36 (mq 5) Screw Mach 10 24 X 3/8
Item:
#1526637
Technical details
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | SA-021-36 |
| Manufacturer Part # | SA-021-36 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Weight | 0.2 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Traulsen SA-021-36 (mq 5) Screw Mach 10 24 X 3/8
$4.64
$5.12
You save
$0.48
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen SA-021-36 (mq 5) Screw Mach 10 24 X 3/8