$208.18
$229.69
Compare Price
You save
$21.51
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Traulsen .
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen SER-09500-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Traulsen SER-09500-00 Door Gasket Traulsen
Item:
#1851963
Technical details
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | SER-09500-00 |
| Manufacturer Part # | SER-09500-00 |
| Height | 3.35" |
| Width | 9.05" |
| Depth | 22.65" |
| Weight | 1.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Traulsen SER-09500-00 Door Gasket Traulsen
$208.18
$229.69
You save
$21.51
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen SER-09500-00 Door Gasket Traulsen
