$208.26
$229.78
Compare Price
You save
$21.52
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Traulsen .
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen SER-27563-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Traulsen SER-27563-00 Gskt Push 1/2n 21 5/8 X 29 5/8
Item:
#1851965
Technical details
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | SER-27563-00 |
| Manufacturer Part # | SER-27563-00 |
| Height | 1.7" |
| Width | 19.1" |
| Depth | 28.8" |
| Weight | 1.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Traulsen SER-27563-00 Gskt Push 1/2n 21 5/8 X 29 5/8
$208.26
$229.78
You save
$21.52
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen SER-27563-00 Gskt Push 1/2n 21 5/8 X 29 5/8
