Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other SER-39393-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen SER-39393-00 Gasket 7 1/4x23 1/2 Style D
| Fits with Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | SER-39393-00 |
| Manufacturer Part # | SER-39393-00 |
| Height | 1.5" |
| Width | 7" |
| Depth | 11" |
| Weight | 0.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen SER-39393-00 Gasket, [ 7-1/4" X 23-1/2" ] [rubber ] [ Type R], 5/8" Mag 1" Base 1/2" High, Grey [snap-in Mount], Traulsen

